Folia PPF Warszawa
Basic
Obejmuje on zabezpieczenie przedniego zderzaka, reflektorów i lusterek – czyli miejsc, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne.
Cena od 1 900 zl netto
Oklejanie auta folią Warszawa
Bicini
Pakiet Bikini to oklejanie folią ochronną PPF przedniej części samochodu, czyli przedniego zderzaka, reflektorów, lusterek oraz przedniej części maski i przednich błotników.
Cena od 2 500 zl netto
PPF Warszawa
Full Front
Pakiet Full front to całkowite zabezpieczenie przedniej części auta. Obejmuje on oklejenie: całej maski, przednich błotników, przednich lamp, lusterek oraz przedniego zderzaka.
Cena od 4 200 zl netto
Folia ochronna na samochód Warszawa
Full PPF
Pakiet Full PPF to całościowe zabezpieczenie samochodu folią. Gwarantuje całkowitą ochronę, nie tylko przed uszkodzeniami doznanymi w trakcie jazdy, lecz także przed mechanicznymi urazami, oraz otarciami parkingowymi. .
Cena od 10 500 zl netto

Folia PPF: Warszawa

Folia ochronna PPF (paint protection film) to specjalna, przezroczysta folia samoprzylepna, która stosowana jest do ochrony lakieru samochodowego przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, silnymi środkami chemicznymi czy promieniowaniem UV. PPF jest zazwyczaj wykonana z elastycznego materiału, takiego jak poliuretan lub poliuretan termoplastyczny. Usługę oklejania samochodów realizujemy właśnie przy pomocy tego typu folii. W zależności od wariantu aplikujemy ją na przednich przednich zderzakach, reflektorach i lusterkach, przedniej części maski i błotnikach czy lampach — proponujemy cztery pakiety, spośród których na pewno wybierzesz opcję idealną dla siebie. A jeśli nie, to istnieje również możliwość pełnej personalizacji oklejania auta folią. Odwiedź nasz salon detailingu w Warszawie, by poznać szczegóły!

Skuteczne zabezpieczenie lakieru folią — Warszawa

Folię ochronną PPF stosujemy do oklejania pojazdów, ponieważ zapewnia:

  • zabezpieczenie auta przed uszkodzeniami mechanicznymi — folia ta absorbuje energię uderzenia, pomaga więc chronić lakier przed zarysowaniami, odpryskami i innymi mechanicznymi uszkodzeniami, na jakie narażona jest karoseria w trakcie jazdy,
  • ochronę przed owadami i substancjami chemicznymi — folia PPF jest odporna na substancje chemiczne. Skutecznie chroni lakier przed korozją i uszkodzeniem spowodowanym kontaktem z owadami, ptasimi odchodami oraz innymi substancjami;
  • zabezpieczenie przed promieniowaniem UV — folia ochronna PPF pomaga chronić lakier przed szkodliwym działaniem promieni UV, jednocześnie utrzymując kolor i połysk karoserii.

Folia ochronna na samochód: Warszawa

Poliuretanowa folia ochronna na samochód ma właściwości samoregeneracyjne. Oznacza to, że pod wpływem działania wysokiej temperatury ewentualne mikrouszkodzenia, które mogą powstać na skutek działania promieni słonecznych czy opalarki, znikają. Folia PPF działa więc jako bariera ochronna, absorbując szkodliwe czynniki zewnętrzne, a tym samym chroniąc lakier przed zarysowaniami. Dzięki swojej elastyczności folia jest w stanie zregenerować się częściowo po drobnych uszkodzeniach, wracając do pierwotnego stanu, co znacznie ułatwia utrzymanie estetycznego wyglądu samochodu. Skontaktuj się z naszym salonem detailingu w Warszawie, by umówić się na oklejanie samochodu folią ochronną PPF!

Hydrofobowe, eleganckie folie samochodowe — Warszawa

Przezroczystość to jedna z największych zalet ochronnej folii PPF. Jest praktycznie niewidoczna, a odpowiednio przyklejona nie wpływa negatywnie na wygląd samochodu — wręcz przeciwnie, bo dzięki niej lakier wydaje się bardziej połyskujący. Warto również zaznaczyć, że folie PPF są dostępne w różnych wariantach — każdy kierowca może ją bez problemu dostosować do indywidualnych preferencji estetycznych. Niezaprzeczalnym atutem folii ochronnej na samochód, którą stosujemy do oklejania pojazdów, jest hydrofobowość. Powłoka zabezpiecza auto przed przywieraniem zanieczyszczeń, pyłków czy kurzu, a samo czyszczenie i pielęgnacja takiej powierzchni jest o wiele łatwiejsza. Przekonaj się o tym w naszym salonie w Warszawie!

Profesjonalne oklejanie samochodu folią: Warszawa

Aplikacja folii ochronnej PPF jest procesem wymagającym doświadczenia i precyzji. Najlepiej jest więc skorzystać z usług profesjonalnego zakładu zajmującego się oklejaniem samochodów. W naszym salonie w Warszawie możesz liczyć na fachową obsługę — dysponujemy sprawdzonymi narzędziami, opanowanymi technikami oraz wiedzą, dzięki którym każdy fragment folii naklejamy z pewnością o idealne pokrycie karoserii. Umów się na termin, w którym Twoje auto zyska ochronę w wariancie Basic, Bikini, Full Front, Full PPF albo zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zapraszamy!

Istnieje również możliwość skonfigurowania indywidualnego
pakietu oklejania auta. W celu wyceny indywidualnego
projektu klejenia prosimy o kontakt.